Polskie Forum Dyskusyjne
11 czerwca 2019, 12:32

Strona www maksymalnie promowana, gdzie cel będzie osiągnięty dopiero wtedy, gdy wszyscy którzy bez względu na stan świadomości, bądź prywatne plany będą wiedzieli, że potrzebne jest słuchanie wszystkich, a że to jest fizycznie nie możliwe, to czytanie myśli z tekstu na forum.
Forum ma połączyć ważnymi tematami, które bez względu na to przez kogo będą zapoczątkowywane będą tak długo aktualizowane o nowe wypowiedzi, jak dużo czasu zajmie zebranie wszystkich warst społecznych i ugrupowań Narodu Polskiego zarówno przebywających w kraju, jak i zagranicą.
Masa problemów, które są rozwiązywane przez jednostki w komentarzach pod ciężkimi do zrozumienia artykułami, gdzie łatwo wpaść w sam środek awantury o to kto jest mądrzejszy, kto ma racje, kto jest lepszy, kto jest gorszy zamiast szukać sposobu wspólnymi siłami na załatanie luk, które trzeba jak najdyskretniej naprawiać bez upubliczniania oczerniających cały naród sytuacjach z życia jednostek, których historie słyszane, bądź czytane są w większości przypadków tak zniekształcone, jak słowa ostatniej osoby w starej zabawie w Polsce nazywanej "głuchym telefonem".
To jest dowód, że zamiast śmiechu jest wstyd i problemy, bo cały naród jest tak widziany w internecie, na filmach tak jak odznaczająca się jednostka pod wpływem podrasowanej sensacji na potrzeby redaktorskie itp. pismaki na urlop, potem radio onlinowe artystów hobbystów. Żeby w końcu było coś za darmo. Dla dobra sprawy tak starej, że zdążyliśmy zapomnieć, że będące zalążkiem wszystkich sytuacji myśli powinny tworzyć obrazy do urzeczywistniania wspólnymi siłami, by zbierać plony i pomimo świadomości, że ludzie są najinteligentniejszą formą życia na Ziemii i najbardziej wyewoluowaną, to wciąż powinni się rozwijać dzięki budującym przyszłość działaniom bez marnowania czasu na udowadnianie swoich teorii na tematy z przeszłości, bo dowody z przeszłości w większości uległy z upływem czasu rozpadowi na wiele sposobów.
Najdroższy jest czas.
Zdrowie wydłuża nasz czas.
Handlujmy czasem, nie ludźmi.
Ludzie mają zawsze posiadać czas dla siebie i otoczenia, które mogą kosztem czasu prywatnego udoskonalić do takiego poziomu, że samo patrzenie na rozwój naocznie widoczny będzie wprawiał nas w zachwyt.
Bolesna historia, pełna zła i krzywdy powoduje problemy, które tworzymy rozpatrując bez istotnego powodu (powodów nie ma i nie będzie) dla zysku? Komuś zależy chyba na odkopaniu skarbów, albo odnalezienie Złotych Miast.
Hobbyści powinni dostawać wiedzę na temat historii w postaci wątpliwie prawdomównych tekstów, bo tak naprawdę dopiero era komputerów daje możliwość zapisu informacji (nie tylko na temat historii) na nośnikach, które przebijają pod każdym kątem papier, który szybciej niż nam się wydaje wraca w mikroskopijnych fragmentach do obiegu materii.
Stare papirusy to pył, którego nie widać, bo jest w glebie, roślinach i powietrzu.
Zamiast interesować się kosmicznym pyłem warto pomyśleć co to za pył, który można zobaczyć, bo jest na planecie, po której zdecydowana większość będzie stąpać do końca życia ;)
Wiedza powinna być wybierana przed przyswojeniem po zrozumieniu, że najpierw są marzenia, potem wizja drogi do celu (jakim jest spełnianie marzeń), a potem dopiero selektywnie wybierana ta, która będzie nam potrzebna w drodze do obranego świadomie celu, a jeśli by użyć dla łatwiejszego pojęcia przekazu myśli w formie tekstu, który możemy nazywać dla uproszczenia listem do swoich.
Przecież nie do zwierząt.
Uwsteczniamy się robiąc coś, co zbliża nas do przeszłej formy życia, gdzie ciężko było przeżyć i utrzymywać pokój, bo każdy kraj miał swój język mowy, który wiele razy był usilnie wzbogacany o słowa pomagające dogadywać się za pomocom mowy, a nie siły z najbliższymi sąsiadami.
Z tego co pamiętam przypominając sobie obraz globu, to każdy kraj posiada przynajmniej jedno państwo ościenne.
Dziś nie ma wojen, tylko tworzenie problemów bez powodu, tylko z czystej ciekawości, bo każdy chce się czymś szczycić. Warto szczycić się dokonaniami jednostek, bądź grup ludzi z naszej, obecnej ery. Łatwiej dowieźć, czyje to zasługi, jeśli osoby podejrzewane o dokonanie czegoś wartego zapamiętania żyją i to w czasie rzeczywistym.
Martwi ludzie z przeszłości nie mają szans się wypowiedzieć.
Przyszłość istnieje tylko w naszej wyobraźni.
Z czasem wymyślamy drogę, którą są łączone drobne pomysły do których dążymy, jak do największego szczęścia, jakim są marzenia.
Starczy dowodów, że pomimo nawet ciężkiej sytuacji w chwili, kiedy to czytacie warto mieć marzenia, bo to one zmuszają umysł podświadomy do szukania sposobu na dotarcie do celu.
Bez pierdolenia.
Nic prostszego ;)


Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz